پولدار ترین ورزشکار جوان ۲۰۲۳

پولدار ترین ورزشکار جوان ۲۰۲۳ + میزان درامد

امتیاز دهید به این مطلب

پولدار ترین ورزشکار جوان جهان را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. و شما را با جوانترین ورزشکاران که زیر 25 سال سن و بیشترین درامد را دارند. اشنا می کنیم.

در لیستی که مجله فوربس از ثروتمندترین ورزشکاران جوان ارائه داده است. نام دو فوتبالیست هم به چشم می خورد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 

ثروتمندترین ورزشکاران جوان ۲۰۲۳

هر ساله ، منبع خبری Forbes ، اسامی از پولدارترین ورزشکاران جوان و بزرگسال، خواننده ها و … ارائه می دهد. و این لیست با دقت فراوان تهیه می شود و اشتباهی در ان وجود ندارد.

در لیستی که از پولدار ترین ورزشکاران جوان ، ارائه داده است. کیلیان امباپه ، نفر اول این لیست است. و ارلینگ هالند ، ستاره کنونی تیم منچستر سیتی ، در رتبه چهارم قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که هالند در این لیست پولدار ترین ورزشکار جوان ، رتبه سوم را داشت. ولی اخیرا ، مکس فرستاپن ، ستاره بی چون و چرای فرمول یک ، توانسته او را پشت سر بگذارد. و رتبه سوم را از ان خود کند.

درامد پولدارترین ورزشکاران

 

درامد پولدارترین ورزشکاران جوان جهان ۲۰۲۳

در تصویر بالا ، می توانید پولدار ترین ورزشکاران جوان را مشاهده کنید. که میزان درامد ان ها هم مقابل نامشان نوشته شده است.

کیلیان امباپه پولدارترین ورزشکار جوان جهان است که درامدی حدود ، 80 میلیون پوند در داخل زمین و 16 میلیون پوند در خارج از زمین و کارهای دیگر دارد.

رتبه دوم این لیست به مورای ، بازیکن NFL می رسد که چندین سال است در این لیست حضور دارد. و رتبه او همواره بین یک و دو بوده است. این ورزشکار ، 54 میلیون از ورزشی که انجام می دهد درامد دارد. 2.4 میلیون هم از خارج زمین و کارهای دیگر درامد کسب می کند.

در رتبه سوم ، یکی از ستاره های فرمول یک به نام مکس فرستاپن قرار گرفته است. این ورزشکار جوان ، 48 میلیون پوند از ورزش فرمول یک و 3.2 میلیون پوند هم از کارهای دیگر ، درامد دارد.

رتبه چهارم این لیست ، به ارلینگ هالند ، غول نروژی می رسد. این ورزشکار هم 32 میلیون پوند از طریق فوتبال و 9.6 میلیون پوند هم از تبلیغات و خارج از زمین ، درامد دارد.

لوکا دانچیچ ، بازیکن تیم دالاس و بسکتبالیست معروف هم در رتبه پنجم لیست قرار گرفته است. او ستاره تیمش است و حدود 30 میلیون پوند درامد از این ورزش دارد. در ضمن ، 8 میلیون پوند هم از سایر فعالیت های خود درامد کسب می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!