پولدار ترین ورزشکار جهان

ثروتمندترین ورزشکار جهان ( رونالدو پولدارترین ورزشکار دنیا )

3/5 - (2 امتیاز)

رونالدو پولدارترین ورزشکار سال شد. نشریه Forbes که همیشه ثروتمند ترین ورزشکار سال را مشخص می کند. در تازه ترین گزارش خود ، کریستیانو رونالدو را ، بالاتر از مسی و امباپه ، به عنوان ثروتمند ترین ورزشکار سال ، معرفی کرده است.

ثروتمندترین ورزشکار سال

رونالدو ، با اخرین قرارداد خود با باشگاه النصر ، توانست 136 میلیون دلار ، درامد زایی کند. البته با توجه به گزارشی که مجله فوربز ، تهیه کرده ، درامد این ورزشکار ، هفتاد و پنج میلیون افزایش یافته و به 220 میلیون دلار رسیده است.

رتبه بندی پولدارترین ورزشکاران جهان

همانطور که اشاره کردیم ، رونالدو در رده اول این لیست قرار دارد.
در رده دوم ، مسی با معادل درامد 130 میلیون دلار

امبامه هم ، به جوان ترین ورزشکار این لیست تبدیل شده است و با 120 میلیون دلار درامد ، در رتبه سوم ایستاده است.

ثروتمندترین ورزشکار جهان

 

لبرون جیمز ، ستاره لس انجلس لیکرز هم با درامد 119.5 میلیون دلار و فقط 500 هزار دلار کمتر از امباپه ، در رده چهارم قرار گرفته است.

رتبه پنجم این لیست ، به الوارز ، بوکسور معروف مکزیکی رسیده است که امسال با درامد 110 میلیون دلار ، توانسته تمام جوایز را درو کند. و در رتبه پنجم لیست ما قرار بگیرد.

تنها ورزشکار بازنشسته این لیست هم ، راجر فدرر است که با درامد 95.1 میلیون دلار ، توانسته در لیست 10 ورزشکار برتر از لحاظ درامد قرار بگیرد.

همه ساله ، مجله فوربز  ، به بررسی ثروت ورزشکاران و فوتبالیست های مشهور می پردازد.و با توجه به فاکتورهای مختلف ، تلاش می کند تا نتیجه دقیقی از این بررسی ، ارائه دهد.و بتواند پولدارترین ورزشکار جهان را به درستی شناسایی کند.

لازم به ذکر است که مجله های ورزشی و شبکه های دیگر هم این کار را انجام می دهند. ولی هیچ کدام ، به درستی این مجله ، نمی توانند کسب درامد ورزشکاران را محاسبه کنند. علت این موضوع هم ، داشتن روابط قوی با نزدیکان این ورزشکاران و جامعه اطراف ان ها می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!