انتقال نیمار به نیوکاسل

انتقال نیمار به نیوکاسل+عکس ( شایعه یا واقعیت ؟ )

2/5 - (1 امتیاز)

انتقال نیمار به نیوکاسل ، برخی رسانه های انگلیسی گزارش داده اند ، نیوکاسل به عنوان اولین هدف فصل نقل و انتقالات ، به دنبال جذب نیمار خواهد بود.

از انجایی که احتمال می رود ، نیوکاسل بتواند سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را به دست بیاورد. باید دید قادر به جذب ستارگانی ، مانند نیمار خواهد بود یا خیر

جدایی نیمار از پی اس جی

پس اتفاقات چند وقت اخیر ، و بی احترامی های نیمار و مسی ، طرفداران این تیم ، خواهان اخراج این دو ستاره فوتبال از تیمشان هستند.

نیمار از سال 2017 در پاری سن ژرمن توپ می زند ک با مبلغ 220 میلیون یورو ، به این تیم امده است. ولی این‌انتقال چندان برای تیم پاریس موثر نبود و ان ها نتوانستند خواسته های طرفداران را براورده کنند.

نیمار هر سال که گذشت ، بیشتر در حاشیه ها فرو رفت. تا اینکه کار به اینجا رسید و طرفداران و سرمربی تیم ، خواهان اخراج این بازیکن از تیم هستند.

عرب ها به دنبال نیمار

 

نیمار به نیوکاسل می رود؟

سایت نود مین که در انگلیس فعالیت می کند. خبر داده است که باشگاه نیوکاسل ، خواهان انتقال نیمار به نیوکاسل است.

این باشگاه انگلیسی که توسط مالکان سعودی خریداری شده است. قصد دارد با یک پیشنهاد بزرگ ، نیمار را جذب تیم خود کند.

البته نیمار تا سال ۲۰۲۷ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. ولی بخاطر اتفاقات پیش امده ، ممکن است مالکان تیم پی اس جی ، با پیشنهاد باشگاه نیوکاسل موافقت کنند.

اگر این باشگاه موفق شود ، نیمار را به تیم‌ خود جذب کند. احتمالا این فقط شروع داستان خواهد بود و باید منتظر بمب های نقل و انتقالاتی بیشتری از این تیم باشیم.

بازیکنانی مانند نیمار ، به سختی انتقال به تیم هایی مانند ، نیوکاسل را قبول می کنند. ولی از انجایی که مالکان این باشگاه بسیار ثروتمند هستند. احتمالا موفق خواهند شد تا نیمار را به نیوکاسل جذب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!