گزینه های میلان برای پنجره نقل و انتقلات تابستان

گزینه های میلان در نقل و انتقالات تابستانی( از طارمی تا بنزما )

امتیاز دهید به این مطلب

گزینه های میلان برای نقل و انتقلات تابستانی به یکی از دقدقه های طرفداران این تیم بزرگ تبدیل شده است.

از ان جایی که طرفداران این تیم در کشور خودمان هم بسیار زیاد است. تصمیم گرفتیم به گزینه های تیم میلان برا نقل و انتقلات تابستانی ، یک نگاه کلی بیندازیم و شما را با ان ها اشنا کنیم.

 

گزینه های خرید مهاجم توسط میلان

چیزی که کاملا مشخص است. میلان برای فصل اینده به دنبال یک محاجم تمام عیار خواهد بود.

بی شک این مهاجم مرکزی ، باید کیفیت بی نظیری داشته باشد تا بتواند درخور باشگاه بزرگ میلان باشد.

زلاتان در فصلی که گذشت بسیار کم بازی کرد و اوریگی و ربیچ هم عملکرد بسیار ضعیفی داشتند و نتوانستند انتظارات کادر فنی را براورده کنند.و تمام این اتفاقات این سیگنال را می دهد که بی شک باشگاه میلان به یک خانه تکانی در خط حمله نیاز خواهد داشت.

در ادامه نگاهی به گزینه های تیم میلان برای پنجره نقل و انتقلات تابستانی خواهیم داشت و تمام ان ها را بررسی خواهیم کرد.

 

خط حمله میلان

 

گزینه های میلان برای خط حمله فصل بعد

پایان یافتن قرارداد مهاجمان زیادی در این تابستان اتفاق می افتد که باعث می‌شود دست تیم میلان ، برای جذب مهاجم باز باشد.

در ادامه نگاهی به محتمل ترین گزینه ها برای خط حمله میلان خواهیم انداخت.

کریم بنزما

بزرگ ترین ستاره مدنظر میلان ، مهاجم مهارنشدنی رئال مادرید می باشد که قراردادش در حال تمام شدن است. ولی احتمال جذب این مهاجم بسیار کم است. زیرا بنزما بدون توجه به سنش ، بسیار اماده است و احتمالا رئال با او تمدید خواهد کرد.

فیرمینو

روبرتو فیرمینو هم درخواست خروج از تیم لیورپول را داده است و در اخر فصل ، تیم خود را عوض خواهد کرد. به نظر می رسد فیرمینو می تواند گزینه جذابی برای میلان باشد. ولی باید دید که ایا این انتقال صورت خواهد گرفت یا خیر.

مارکوس تورام

این محاجم فرانسوی ، در ژوئن اینده ، قراردادش با تیم گلادباخ تمام می شود و بازیکن ازاد به شمار خواهد رفت که می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این‌تیم باشد.

اندره آ بلوتی

این بازیکن هم که در اخر فصل بدون تیم می ماند ، احتمالا به صورت بازیکن ازاد جذب میلان شود. ولی این تیم باید توجه کند که بلوتی بدون مشتری نیست و رقابت سختی برای جذب او پیش خواهد امد.

الکسیس سانچز ، ژکو ، دمبله

هر سه این مهاجم ها هم در اخر فصل ، بدون تیم خواهند بود و با توجه به سن دوتا از این بازیکنان ، جذب راحتی برای تیم میلان خواهد بود. البته جای بحث دارد که جذب بازیکنانی با این سن و سال ، چقدر درست است.

همانطور که مشاهده می کنید ، اکثر گزینه های روی میز خیلی جوان نیستند و بی شک نمی توانند سال های اینده میلان را تضمین کنند.

پس باید دید که ایا روسونری ، به سمت جوانگرایی خواهد رفت و یا سعی خواهد کرد فقط سال بعد خود را تضمین کند.

 

انتقال طارمی به میلان

 

انتقال طارمی به میلان؟

یکی از گزینه های دیگری که این تیم زیر نظر دارد. مهدی طارمی و الوارو موراتا می باشد.

البته در پنجره نقل و انتقلات پیش رو ، احتمالا این انقال صورت نگیرد. زیرا نیلان عادت دارد تا صبر کند و بازیکنان ازاد را شکار کند.

البته لازم به ذکر است که نام های بزرگی ، مانند زاپاتا ، دلوفئو ، یوویچ هم جزء گزینه های میلان برای نقل و انتقلات می باشد.

مهم ترین اتفاق برای نقل و انتقلات میلان

قبل از اینکه بخواهیم ، پیش بینی کنیم کدام بازیکن به تیم میلان اضافه خواهد شد. باید ببینیم ایا این تیم موفق خواهد شد در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور داشته باشد یا خیر.

اگر این تیم موفق نشود به لیگ قهرمانان راه پیدا کند. بی شک موفق نخواهد شد تا نام های بزرگ را به ترکیب خود اضافه کند. زیرا بازی در لیگ قهرمانان ، ارزوی هر بازیکنی است و هنگام انتخاب تیم ، قطعا به این نکته توجه می کنند.

میلان اکنون در رتبه چهارم سری آ قرار دارد و می تواند به لیگ قهرمانان برود. ولی هنوز چند بازی تا انتهای فصل مانده و این تیم ، نفس های تیم رم را پشت سر خود حس می کند. پس باید تا انتهای فصل ، رقابت حساس این تیم ها را دنبال کنیم تا بتوانیم یک پیش بینی از گزینه های انتقالات تیم میلان داشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!