تمدید قرارداد قائدی و محبی

تمدید قرارداد قائدی و تمدید قرارداد محبی + صحبت های مدیرعامل استقلال

امتیاز دهید به این مطلب

تمدید قرارداد قائدی با استقلال و تمدید قرارداد محبی ، دو خبری بود که امروز باعث خوشحالی هواداران این تیم شد.

در هفته های گذشته ، استقلال با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد. و تمدید قرارداد با ستاره های این تیم ، تبدیل به علامت سوال بزرگی شده بود.

تمدید قرارداد قایدی و محبی

این دو بازیکن در ابتدای فصل و به صورت قرضی به استقلال اضافه شدند.

محبی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال و قائدی از باشگاه شباب الاهلی ، به استقلال امده بودند.

ولی متاسفانه از ابتدای فصل ، پرداخت حق انتقال این دو بازیکن ، توسط اجورلو و فتح الله زاده به تاخیر افتاد و باعث شکایات فراوان این دو باشگاه شد.

ولی در نهایت ، قبل از شروع سال ۱۴۰۲ ، این بدهی ها پرداخت شد. تا این بازیکنان مشکلی بابت ادامه همکاری با استقلال نداشته باشند.

این دو بازیکن از چیزی تصور می شد. بهتر عمل کردند و ستاره تیم استقلال در این فصل بودند. به همین خاطر ، هواداران این تیم خواهان تمدید قرارداد این دو بازیکن تا پایان فصل بعد هستند.

ولی شایعات زیادی برای قائدی وجود داشت که قرار است به  تیم الاتحاد کلبا قرض داده شود که فرهاد مجیدی مربی ان است .قرض داده شود.

تمدید قرارداد قایدی و محبی

 

مدیر عامل استقلال قول تمدید ستاره های تیم را داد

حجت کریمی سرپرست و مدیرعامل این تیم ، در مصاحبه ای که با رسانه ها انجام داد. به این نکات اشاره کرد که هواداران به هیچ وجه نگران تمدید قرارداد ستاره های تیم نباشند. و قول 100% داد تا تمدید قرارداد این بازیکنان که قائدی و محبی هم جزء ان ها هستند. انجام خواهد شد.

او در ادامه مصاحبه در مورد تمدید قرارداد قائدی و محبی ، اینگونه بیان کرد :

با اینکه قرارداد این دو بازیکن قرضی است و در اخر فصل باید به تیم هایشان برگردند. ولی باشگاه قصد دارد سیاستی را در پیش گیرد که بدون نیاز به برگشت این دوبازیکن به باشگاهشان ، تمدید قرارداد صورت بگیرد.

و از انجایی که یکی از خواسته های ساپینتو ، تمدید قرارداد قایدی و محبی است. باشگاه تمرکز ویژه ای برای انجام این قرارداد خواهد گذاشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!