انتقال قائدی به الاتحاد کلبا

انتقال قائدی به الاتحاد کلبا ( شایعه یا واقعیت؟ )

امتیاز دهید به این مطلب

انتقال قائدی به الاتحاد کلبا به بحث داغ محفل طرفداران استقلال تبدیل شده‌است.

مهدی قائدی که این فصل به صورت قرضی در استقلال توپ می زند پیشنهادات جدیدی دریافت کرده است. که قصد داریم در ادامه به ان ها بپردازیم.

قایدی در استقلال می ماند؟

حجت کریمی سرپرست تیم استقلال تهران در روز های گذشته خبری مبنی بر توافق با الاهلی امارات به هواداران داده بود.

البته سخنان این فرد ، چندان باب میل طرفداران استقلال نبوده است. زیرا کریمی گفته است که باشگاه الاهلی اعلام کرده است که مهدی قائدی پیشنهادات دیگری جهت پیوستن به یک تیم به صورت قرضی داشته است.

باشگاه الاهلی باید تمامی پیشنهادات را بررسی کند و سپس نظر نهایی را ارائه دهد.

انتقال قایدی به الاتحاد

 

انتقال قائدی به تیم فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی خواستار به خدمت گرفتن مهدی قائدی شده است.

فرهاد بهتر از هرکس می داند که وجود مهدی قائدی چقدر می تواند برای تیم الاتحاد کلبا مفید باشد. به همین خاطر به مدیران تیم الاتحاد گفته است که پیگیر انتقال مهدی قائدی به این تیم باشند.

با توجه به شرایط مالی ضعیف تیم استقلال و همچنین جایگاه این تیم درجدول و حذف استقلال از آسیا ممکن است مهدی قائدی تن به این انتقال دهد و باز هم شاگرد فرهاد مجیدی شود‌.

قطعا اگر پیشنهاد تیم استقلال به شباب الاهلی باب میل این تیم نباشد بعید نیست که مهدی قائدی به تیم الاتحاد کلبا یا تیم دیگری برود.

از انجایی که تیم استقلال هیچ نقشی در این انتقال نخواهد داشت. و باشگاه شباب هم به باشگاه استقلال اعلام کرده که خواستار انتقال قائدی است. احتمال صورت گرفتن این انتقال بسیار بالاست.

از طرفی قائدی به صورت قرضی در استقلال بازی می کند و مالک اصلی ، باشگاه شباب الاهلی است. هیچ پولی هم از این انتقال ، نصیب استقلالی ها نخواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!