انتقال فیرمینو به رئال مادرید

انتقال فیرمینو به رئال مادرید ( شایعه یا واقعیت ؟ )

امتیاز دهید به این مطلب

انتقال فیرمینو به رئال مادرید یکی از بحث های داغ نقل و انتقالات شده است. همان طور که می دانید در اواخر فصل بحث های نقل و انتقالات و شایعات آن بسیار شدت می گیرد.

بنابر خبرهای منتشرشده از فابریزیو رومانو رئال مادرید به دنبال روبرتو فیرمینو می باشد.

یکی از پست های کلیدی در ترکیب خط حمله رئال که باشگاه پس از جدا شدن آسنسیو و و جدایی احتمالی وینیسیوس و همچنین بالا رفتن سن بنزما مجبور به جذب حداقل یک مهاجم می باشد.

 

روبرتو فیرمینو به رئال مادرید

روبرتو فیرمینو مهاجم باشگاه لیورپول می باشد که در آخر فصل به صورت آزاد جدا خواهد شد.

به گفته فابریتزیو رومانو در حال حاضر هیچ مذاکره‌ای بین طرفین صورت نگرفته است اما بابی فیرمینو یکی از گزینه‌های مهم کهکشانی‌ها برای تقویت خط حمله این تیم به شمار می‌آید.

شاید سوال پیش بیاید که چرا رئالی ها به دنبال بابی فیرمینو می باشند ، پاسخ این است که بابی به صورت آزاد می تواند به رئال ملحق شود. و هیچ هزینه اضافه ای برای باشگاه نخواهد داشت. از طرفی اگر قرار باشد باشگاه رئال ، امباپه را جذب کند. این دو می توانند زوج جذابی با هم باشند و به یک خط حمله اتشین تبدیل شوند.

 

 

فیرمینو به رئال پیوست

 

جدایی وینیسیوس و اضافه شدن روبرتو فیرمینو به رئال

یکی از دلایل دیگر جذب بابی فیرمینو ، جدایی احتمالی وینیسیوس جونیور از رئال می باشد.

وینیسیوس یکی از تراز اول ترین مهاجمان تیم رئال و لیگ اسپانیا می باشد که با توجه به مسائل نژاد پرستی قصد جدا شدن از رئال مادرید را دارد. به همین خاطر هم پیش بینی می شود. انتقال فیرمینو به رئال صورت بگیرد.

پس اگر بخواهیم جدایی وینیسیوس و بالا رفتن سن بنزما را در نظر بگیریم. رئال مجبور به جذب چند مهاجم خواهد بود. که فیرمینو می تواند یکی از به صرفه ترین جذب های این تیم باشد.

با توجه به این که قرارداد بابی فیرمینو در پایان فصل به اتمام می رسد ، بهترین و به صرف ترین گزینه برای خط حمله این تیم می باشد. از طرفی این خبر ، توسط یکی از معتبر ترین خبرنگاران اروپایی به نام فابریتزیو رومانو کار شده است. که می تواند اعتبار بیشتری به این خبر بدهد.

البته توجه داشته باشید که فیرمینو تنها گزینه رئالی ها نمی باشد. زیره طبق اخباری که قبلا منتشر کردیم. این تیم به فکر جذب امباپه و چند محاجم دیگر هم می باشد.

باید دید با پیشرفت مذاکرات طرفین ، این‌تیم موفق به جذب کدام بازیکنان می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!