تایید پنالتی برای استقلال در دربی

تایید پنالتی برای استقلال در مقابل پرسپولیس توسط داور فغانی

امتیاز دهید به این مطلب

پنالتی سوخته استقلال در دربی‌توسط فغانی تایید شد ، یکی از بحث های روزهای اخیر در میان فوتبال دوستان بوده است.

حالا با گذشت چند روز از این مسابقه ، علیرضا فغانی ، داور سرشناس ایرانی ، نظر خود را در مورد این صحنه بیان کرده است.

پنالتی سوخته استقلال در دربی

در اخرین دربی میان استقلال و پرسپولیس ، در اواسط نیمه اول بود که شوت مهدی قائدی به دستان مدافع پرسپولیس ، یعنی گولسیانی برخورد کرد. ولی پیام حیدری این صحنه را نادیده گرفت و ادامه‌بازی را اعلام کرد.

 

پنالتی برای استقلال

 

نظر کارشناسان داوری در مورد پنالتی استقلال

قبل از اینکه به سراغ نظر علیرضا فغانی در مورد پنالتی استقلال برویم. لازم است نگاهی هم به نظر سایر کارشناسان داوری بیندازیم.

پس از بازی ، زمانی که از کارشناسان در مورد این صحنه سوال شد. تعداد زیادی از کارشناسان ، اعتقاد داشتند چون توپ ابتدا به پا برخورد کرده و پس از ان به دست مدافع خورده است.این صحنه نمی تواند پنالتی باشد.

ولی میان کارشناسان ، حسین عسگری نظر متفاوتی داشت. و توضیح داد که این قانون دیگر معنا ندارد و در قوانین جدید فیفا ، اگر دست به بدن حجم بدهد ، باید اعلام پنالتی شود.

 

تایید پنالتی برای استقلال

 

نظر علیرضا فغانی در مورد پنالتی استقلال در دربی

پس از این که حسین عسگری ، نظرات خود را در مورد این صحنه بیان کرد.

این مصاحبه ، توسط یکی از صفحه های فوتبالی اینستاگرام ، برای علیرضا فغانی فرستاده شد و نظر او را در مورد این مصاحبه و پنالتی سوخته استقلال ، جویا شدند.

فغانی هم پس از مشاهده مصاحبه حسین عسگری ، حق را به او داد و اعلام کرد که یک پنالتی به نفع استقلال در دربی صدم ، گرفته نشده است.

این اشتباهات و نظرهای متفاوت کارشناسان ، نشان می دهد که یک شکاف بزرگ در میان داوری ایران و جهان وجود دارد. و اگر این مشکلات برطرف نشود ، بی شک بیشتر از این حق خوری ها شاهد خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کلیک راست ممنوع است !!